Savivaldybių rinkimai - būtinai balsuokime - Perkūnkiemio bendruomenės svetainė


Naujienų pranešimas: Savivaldybių rinkimai - būtinai balsuokime
(Rubrika: Perkūnkiemis)
Paskelbė admin
2015 02 20


Mieli kaimynai,
 
netrukus - savivaldos rinkimai. Neagituojame nei už vieną partiją, asmenį ar judėjimą, bet norisi priminti, kad NEBALSUOSI - NESISKŲSK. Taip pat norisi priminti, kad ne tik visi eitumėme balsuoti, bet ir prisimintumėme, ką dėl mūsų yra padariusi DABARTINĖ miesto valdžia. Su problemomis ji ne kartą "pažindinta" įteikiant mūsų prašymus, pasirašytus tūkstančių žmonių, prisidedant prie mitingų ir t.t.
Prieš kone 3 metus meras Zuokas netgi buvo atvykęs apsidairyti, paagituoti ir žadėjo, žadėjo... Tik neva pinigų neturėjo. Kažkiek surado, kažkiek papildomai gavo, ir jų pakako Air Lituanikai, Taksi firmai ir darželiam ten, kur ta problema nebuvo tokia didelė. Dabar žada išpirkt Sporto rūmus iš privatininkų ir ten Vasiukus daryti.
Kitos valdančios partijos vicemeras panaikino patogų susisiekimą, įvedė transporto monopolį. Juk smagu mokių klientų pinigais spręsti soc.remtinuose rajonuose kursuojantį viešąjį transportą? Taigi, ne už pažadus, o už realius darbus įvertinkim miesto valdžią. Balsuokime!Ši naujiena yra iš svetainės Perkūnkiemio bendruomenės svetainė
( http://www.perkunkiemis.com/news.php?extend.138 )